Career START @Coca-Cola HBC

Calatoria Destination:Management 2017 a inceput!

Compania Coca-Cola HBC Romania, membra a Grupului Coca-Cola Hellenic, este liderul industriei de bauturi din Romania, asigurand imbutelierea, distributia, vanzarea si marketing-ul operational pentru produsele din portofoliul Coca-Cola.

Ce planuri de recrutare aveti pentru aceasta primavara?

Avem pregatite 2 programe destinate studentilor si tinerilor absolventi (facultate/master). Afla mai jos care ti se potriveste!

Destination: Management– Programul de Management Trainee este un program de dezvoltare profesionala accelerata adresat studentilor in ultimul an si absolventilor de studii superioare, ce consta in 2 ani de traineeship remunerat, la finalul carora candidatii pot ocupa un rol de coordonare a unor echipe mici sau proiecte complexe.

Anul acesta oferim 6 posturi de Management Trainee, in 3 departamente ale comaniei: Vanzari (2 posturi – Bucuresti), Financiar (1 post – Bucuresti), Supply Chain (1 x Production & 1 x Maintenance Trainee Timisoara)  si 1 post Quality Assurance Trainee in Dorna).

Pe parcursul programului, Trainee-ul trece printr-un proces complex de dezvoltare personala si profesionala, prin care dobandeste abilitatile necesare gestionarii unui post de management.

Cum arata candidatul ideal?

Odata admisi in programul de Management Trainee, candidatii vor trece prin cele trei etape ale pregatirii lor pentru viitoarea pozitie: First Level (cunoasterea companiei si a filosofiei de business), Second Level (gestionarea proiectelor proprii) si Third Level (gestionarea unei echipe).

„Talents on Board!” Programul de Internship: Adresat atat studentilor in anii 1-2 de studiu, cat si studentilor in an terminal sau masteranzilor. Viitorii interni vor avea ocazia de a pune in practica cunostintele acumulate in cadrul facultatii prin proiecte specifice domeniului in care aplica. Internshipul are o durata de 3 luni, iar anul acesta oferim peste 20 posturi de interni in Customer Service, Marketing, Commercial, Public Affairs &Communication, Finance, Quality Assurance, Production, Planning, Procurement, HR, Key Account Operational in: Ploiesti, Timisoara, Bucuresti, Iasi, Constanta, Cluj, Craiova, Dorna-Poiana Negrii

Ce spun cifrele despre compania COCA-COLA HBC ROMANIA?

Coca-Cola HBC Romania este una dintre cele 28 de companii membre ale Grupului Coca-Cola HBC.

Pe scurt, Coca-Cola HBC Romania inseamna:

Mai multe despre activitatea noastra: http://bit.ly/Coca-Cola-HBC-Romania