FAN Courier îţi aduce pachetul de acasă, direct în campus

Nu există viaţă de student fără pachetul de la mama. Sau tata. Sau bunica.

Ştii bine cum sunt părinţii. Vrei-nu-vrei, o să rămâi mereu copilul lor. Iar acum, în perioada studenţiei, cu atât mai mult vor să ştie că ai de toate pentru ca tu să te ocupi doar de … învăţat.

Prin serviciul CAMPUS, lansat de partenerii noştri de la FAN Courier, părinţii ştiu că pachetul ajunge la tine în siguranţă, iar tu nu mai eşti nevoit să faci drumuri lungi pentru a-l lua.

Ce trebuie să facă părinţii, rudele sau prietenii care vor să-ţi trimită pachet?

1. Să solicite serviciul CAMPUS în filialele FAN Courier din ţară

2. Să ambaleze bunurile pe care doresc să le trimită într-o “cutie FAN” pe care o primesc de la reprezentanţii FAN Courier

3. Să indice curierului datele expeditorului, iar pentru destinatar să aleagă unul din campusuri, urmând ca apoi să dea datele date, numele şi numărul de telefon.

Ce trebuie să faci pentru a-ţi ridica pachetul?

1. Iei buletinul la tine

2. Mergi în campus, în locul stabilit pentru livrarea pachetelor

3. Prezinţi actul de identitate şi pachetul

Mai multe detalii despre acest serviciu găsiţi pe pagina FAN Courier http://www.fancourier.ro/servicii/servicii-speciale/campus/